Zamów do 10:30, a wyślemy jeszcze dziś.

Trzcina cukrowa

5 pozycji razem
2-komorowy-lunch-box 567/OPA
Lunch-box-kwadratowy-bio-eco-zestaw
od 41,75 zł bez VAT
od 51,35 zł
89/OPA
Lunch-box-trojdzielny-z-trzciny-cukrowej
od 40,24 zł bez VAT
od 49,50 zł
65/OPA
Lunch-box-z-trzciny-cukrowej-poluwka
od 30,49 zł bez VAT
od 37,50 zł
77/OPA
eco-burger-box-trczina-cukrowa
od 45,73 zł bez VAT
od 56,25 zł
552/OPA2

trojdzielny-lunch-box-z-trzcinyBiodegradowalne i Praktyczne: Nasze lunch boxy to nie tylko ekologia, ale także praktyczność. Z łatwością zmieszczą się w nich dania dwudzielne, dzięki czemu możesz oddzielić składniki i cieszyć się świeżym smakiem. Biodegradowalność to dla nas priorytet, co sprawia, że korzystając z naszych lunch boxów, dbasz o naszą planetę.

Eko Lunch Boxy z Trzciny Cukrowej: Dla tych, którzy chcą sięgnąć po jeszcze bardziej ekologiczne rozwiązanie, proponujemy lunch boxy z trzciny cukrowej. To biodegradowalny materiał, który nie tylko dba o środowisko, ale także doskonale sprawdza się w kontakcie z różnorodnymi potrawami – zarówno zimnymi, jak i gorącymi.

Menu Box na Hamburgera – Praktyczność w Nowoczesnej Formie: Szukasz oryginalnego opakowania na burgera? Nasz menu box na hamburgera to idealne rozwiązanie. Stworzone z myślą o przenoszeniu ulubionych burgerów, zapewnią nie tylko stylowy, ale także praktyczny sposób dostarczania tego pysznego dania.

Rozwijaj swój ekologiczny styl życia, korzystając z naszych lunch boxów. Przyjazne dla środowiska, stylowe i funkcjonalne – to wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się posiłkiem w każdym miejscu i czasie."

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz